Rita Ora performon sonte në Eurovision

Këngëtarja me famë botërore, Rita Ora do të jetë e ftuara speciale në natën e parë të evenimentit të madh, Eurovision 2023. Këngëtarja do të këndojë disa prej hiteve të saj më të dëgjuara. “Duke dërguar një puthje të madhe në Ukrainë dhe duke dërguar dashuri për të gjithë garuesit, fat të mirë, shihemi atje!”, … Vazhdoni me leximin e Rita Ora performon sonte në Eurovision