[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Rexhep Selimi: Nuk jam në dijeni për këto akuzaBotapress, 30 Janar

Pas akuzave të bëra nga Ymer Ymeri në një emisonin Zona B në Klan Kosova, ku ai thotë që në mesin e atyre që e rrahën ishte edhe bashkëshortja e Rexhep Selimit.

Këto akuza i hedh poshtë Rexhep Selimi.

I kontakuar nga Blic  ai tha që ” Nuk jam në dijeni për këto akuza, dhe shpresoj që nuk kanë arritur deri këtu” shtoi Selimi.