[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Reperi i njohur bën thirrje për vrasjen e Trump-it! (Video)Krahasuar me të gjitha protestat dhe kundërshtimet që personazhe të njohur kanë bërë për Donald Trump, reperi i njohur Big Sean e ka çuar fushatën anti-Trump në një tjetër nivel.

Gjatë një performance në radio, Sean ka bërë “Freestyle” disa rreshta ku nuk ka ngurruar t’i drejtohet ISIS-it dhe Donald Trump.
“Edhe unë mund të vras ISIS me të njëjtën armë/Që vrava Donald Trump në të njëjtën natë”, – ka thënë reperi.

Në albumin e fundit të Big Sean merr pjesë edhe një nga reperët më të mirë të të gjitha kohërave, Eminem, i cili kundërshton ashpër Trump-in, madje nuk ngurron ta quajë “k*rvë. /Blitz.al/