[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Reperi i famshëm e ‘kallë’ atmosferën me këngën ”Jo nuk ndahet Mitrovica” (Video)Reperi nga Xhamajka i cili jeton në Amerikë dhe Gjermani Toni Tuklan këtë javë ishte mysafir në emisionin n’Kosovë Show tek Shpetim Desku.

Reperi Toni Tuklan njiher për bashkëpunime të shumta që i ka pasur me reperët e famshëm si San Paul dhe shumë reperë të tjerë.

Reperi në fjalë u fut në emisionin n’Kosovë Show me flamurin kombëtar shqiptar, ku u mundua të këndoi shqip si dhe vallëzoi po ashtu me valle shqiptare.

Përveç reperit të huaj, i ftuar në emisionin n’Kosovë Show ishte edhe Kadri Dogani, i cili është udhëheqës i Shoqatës Humanitare Kaqanikase ‘Diaspora’ i cili në pjesën më të madhe të emisionit nuk mundej ti ndalte lotët nga emocionet.

Ja video: