[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Real Madrid – Bayern Munich, nuk mund ta besoni se çfarë ka bërë Kassai pas ndeshjes (Foto)Viktor Kasai darkoi së bashku me ndihmësit në restorantin “Mesón Txistu” në qendër të Madridit.

Viktor Kassai, i cili mori një seri të vendimeve të diskutueshme të cilat ndryshuan rrjedhën e lojës mes Real Madridit dhe Bayern Munichut, po vazhdon të mbetet në qendër të vëmendjes.

Sipas mediave të gjermane, pas ndeshjes mes Real Madridit dhe Bayern Munichut, Kasai darkoi së bashku me ndihmësit në restorantin “Mesón Txistu” në qendër të Madridit.

Restoranti në fjalë cilësohet edhe si lokali i klubit madrilen, pasi preferohet prej futbollistëve të Realit.