[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Reagon Gruevski, ja çka thotë pas dhunës në KuvendKa reaguar edhe Gruevski pas dhunës së madhe e cila ka ndodhur në Kuvendin e Maqedonisë

 

“Dhuna nuk është zgjidhje, duhet të qetësohen gjakrat. Bëjë thirrje për qetësim të qytetarëve. Populli të mos bie preh e provokimeve të LSDM-së dhe atyre që e çojnë shtetin në krizë. OBRM-PDUKM ju bën thirrje LSDM-së që të heqin dorë për dhunës”, shkruan Gruevski.