Reagimi i djaloshit në momentin që sheh Messin bëhet viral

Prezenca e Lionel Messi për shumë kë është magjike dhe vetëm ta kesh afër për disa sekonda, është një gjë që nuk do ta harrosh asnjëherë në jetë.

Ky moment magjik i ndodhi edhe një fëmijë mbrëmë në ndeshjen e PSG-së me Maccabi Haifa në kuadër të Ligës së Kampionëve.

 

Gjatë hyrjes në fushë të futbollistëve, fëmijë që kishte dalë me një futbollist të PSG, në momentin që pa se Messi po afrohej ai shprehu lumturinë e tij të madhe.

Ky moment i tij është bërë viral në rrjetet sociale, duke u shpërndarë në gjithë botën e futbollit./Botapress.info/

ngjashme