[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Ramushi me Anitën kur ishin të rinj (Foto)Ndonëse janë bërë disa javë që kur kreu i AAK-së, Ramush Haradinaj u arrestua nga autoritetet franceze për shkak të një urdhër-arresti të lëshuar nga Serbia, lirimi dhe kthimi i tij vazhdon të kërkohet edhe nga krerë fetare në vend, transmeton “IndeksOnline”.

Në këto foto të postuara nga një nga krerët fetare, shihet Haradinaj me bashkëshorten e tij kur ishin të rinj dhe të rrethuar nga njerëz të veshur me veshje rugoviane.

Ajo cka mund të themi është ndryshimi i Haradinajt dhe gruas së tij nga atëherë kur janë bërë këto fotografi e deri sot, është shumë i madh.