[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Ramush Haradinaj bëhet gati për t’u paraqitur në Gjykatë (Foto)Zyrtarë të Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, kanë shkuar sot në Francë për të vizituar liderin e tyre, Ramush Haradinaj, i cili pritet të dal sot para Gjykatës Colmar.

Zyrtarët e AAK-së janë të bindur se sot do të kthehen në Kosovë më Haradinajnt.

Në një postim në Facebok, Gazmend Abrashi ka postuar një fotografi bashkë me Muharrem Nitajn dhe Haradninajn, me një mbishkrim “Në pritje të lirimit përfundimtar të Ramushit”