[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Qytetarët të ngazëllyer me kthimin e Ramushit, “qerasin” tupangjinjët me nga 100 euro (Foto)Botapress, 27 Prill

Kthimit të Ramush Haradinaj nga Franca i është gëzuar gjdo shqiptar, shkruan Botapress.

 

Në sheshin “Zahir Pajaziti” në Prishtinë ishin mbledhur shumë qytetarë për të pritur liderin e AAK-së, Ramush Haradinajn, kënga dhe valla nuk kishte të ndalur.

Por tupangjinjët që krijuan atmosferë para ardhjes së Ramushit ishin me fat pasi qytetarët të ngazëllyer nga gëzimi nuk i kyrsenit paratë. Gazetarët e Botapress nga sheshi bëjnë të ditur që disa qytetarë kanë nuk kanë kursyer “bakshish” për tupangjinjët ku janë parë duke i dhuruar deri nga 100 euro. /Botapress.info