[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Qesharake, pula i bie pianos (Video)Një video e publikuar online shfaq një pulë duke i rënë pianos, kur po luhej melodia e “America the Beautiful”.

Pula përcjell një dritë të kuqe që shfaqet nën çdo tasti të ndryshëm, që i tregon asaj se cilën ta prekë me radhë.

Videoja u publikua në YouTube dhe shpejt u bë hit në rrjetet sociale, transmeton Gazeta Express.

Shikojeni: