[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Qendresa Selimi aktorja e re, pas filmit “The Bodyguard” do të luaj në një tjetër filmQendresa Selimi është aktorja e re nga Prishtina e cila ka marrë pjesë në filmin “THE BODYGUARD”, ku luajnë edhe aktorë të njohur si Naser Gashi e Kenan Gurgurovci, transmeton Botapress.

Poashtu pas ketij filmi do ta realizojë  edhe nje tjeter ku e gjith idea është e imja dhe e shoqes sime Ersa Avdiu”, ka thënë ajo për portalin tonë, duke treguar për projektet e reja dhe ka shtuar se po realizon tashmë ëndrren e saj.
 ”Ëndërra ime është te bëhem nje aktore ku dhe me duket se une kam filluar ta realizoje ënderren time”.
 ”Eshte nje person qe me Ben te ndihem krenare per te Ai person me shtyu qe kjo te jete endrra ime dhe Ai eshte agji im Alban Selimi thjesht Ai me jepe frymezim per gjithcka dhe I falenderohem shume”, ka thënë ajo.
 ”Premtoj qe edhe Ai nje dite do te ndihet krenar per sikur un qe ndihem per te”, ka shtuar ajo./Botapress.info