[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Pushimet e Ivanka Trump me të dashurën e Vladimir Putinit në Dubrovnik (Foto)Trump u takua me të dashurën e Putin në Dubrovnik të Kroacisë.

Ivanka Trump, e bija e Presidentit Donald Trump, vitin e kaluar ka kaluar disa ditë pushimi me bashkëshortin dhe miken e tyre të ngushtë, Wendi Deng Murdoch, ish gruan e miliarderit Rupert Murdoch. Por qëllojani e dashura e kujt është ajo tani? Ajo raportohet se është në lidhje me Presidentin e Rusisë Vladimir Putin.

Trump u takua me të dashurën e Putin në Dubrovnik të Kroacisë.

ivanka16n-2-web_1485198219-1516394

Lajmet për një lidhje të mundshme në mes të Putin dhe Murdoch ka kohë që qarkullojnë. US Magazine ka raportuar marsin e kaluar se lidhja e tyre zgjat prej vitesh, pas divorcit më 2014 respektivisht 2013 dhe se është ‘serioze’.

Ndërkohë Daily Mail më 2014 kishte raportuar se Ivanka dhe Wendi janë shoqe para se Trump të shpallte kandidaturën për President.

373bc17500000578-0-image-m-2-1471212119722_1485198198-8758557