[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Publikohet fotoja e rrallë e Adem dhe Adile Jasharit 

Sot  janë bërë 23 vite nga rënia e komandantit legjendar, Adem Jasharit, familjes së tij dhe Jasharëve të tjerë, raporton Gazeta Botapress.

Në këtë ditë, është publikuar një fotografi e rrallë e Adem dhe Adile Jasharit.Këtë fotografi e ka publikuar në Facebook, ish-ambasadorja e Kosovës në SHBA, Vlora Çitaku.

“Përulësisht, faleminderit. Adile dhe Adem Jashari. #Legjenda #Epike #Përjetësi”, ka shkruar ajo./Botapress/