Publikohet fotoja e qiftit që mbetën të vdekur pas aksidentit tragjik në Drenas, lanë pas tetë fëmijë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në Drenas. Pas një aksidenti tragjik kanë mbetur të vdekur dy persona. Sipas mediave lokale, viktimat janë burrë dhe grua nga fshati Resinofc. Mësohet se qifti kanë lënë 8 fëmijë jetim. LEXO EDHE KETE Ekskluzive: Ky është 39-vjeçari nga Istogu që dyshohet se e dhunoi mbesën e mitur … Vazhdoni me leximin e Publikohet fotoja e qiftit që mbetën të vdekur pas aksidentit tragjik në Drenas, lanë pas tetë fëmijë