[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Publikohet fotografia e parë e Majlindës me bark të fryrë (Foto)Është komentuar shumë për lidhjen e reperit Majk me bukuroshen shqiptare Majlinda Zeka, një lidhje e cila nuk zgjati shumë, shkruan Artistët Shqiptarë.

Dihet tashmë që Majlinda është shtatzënë, por asnjëherë nuk ka publikuar foto ku shihet e gjitha.

Më në fund një mike e saj sot ka publikuar një foto me Majlindën ku i shihet barku i fryrë, dhe si duket atë e ka zbukuruar edhe më shumë shtatzënia.