Publikohet fotografia e mërgimtarit që privua nga jeta në Skënderaj

Është publikuar fotografia e viktimës së vrarë në Baks të Skënderajt.Siç raporton media lokale veriu.info, mbëmë në Baks u vra Besim Musliu. LEXO EDHE KETE Krejt çka dihet për tmerrin mes kushërinjëve që tronditi Skënderajn Në media u raportua se 47-vjeçari i vrarë ishte nga diaspora.Lidhur me rastin janë konfiskuar një AK 47 dhe një … Vazhdoni me leximin e Publikohet fotografia e mërgimtarit që privua nga jeta në Skënderaj