Publikohen pamjet, ja ç’ndodh në dhomën që po zhvillohen bisedimet Ukrainë-Rusi

Videoja që po shikoni tregon pamjet e para nga rezidenca na Bjellorusi ku u zhvillua takimi mes përfaqësuesve të Ukrainës dhe të Rusisë.

Pamjet tregojnë se si dalin një e nga një salla përfaqësuesit e dy vendeve.Ndërsa gazetarët presin në ankth për të mësuar nëse bisedimet kokë më kokë i kanë dhënë fund luftës, apo dialogu do të vijojë./Botapress.info/

ngjashme