[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Publikohen pamjet e para nga vendi ku u aksidentuan Getinjo e Mozikut (VIDEO)Reperët kosovarë Getinjo dhe Mozzik janë përfshirë në një aksident trafiku në Prishtinë.Nga vendi i ngjarjes, një qytetar i tha portalit “Infokusi.com” se në këtë aksident fatmirësisht nuk ka të vdekur por janë lënduar lehtë disa persona.Dy veturat e përfshira ne aksident janë , njëra e tipi Golf IV dhe tjetra Passat.

Vëllezërit e Getinjo dhe Mozikut kanë qenë duke vozitur veturën e tipit Pasat i cili është goditur nga mbrapa me veturën e tipit Golf IV.Policia ende nuk ka arritur në vendin e ngjarjes, derisa komunikacioni është nga njëra korsi është bllokuar dhe veturat po lëvizin me shpejtësi te ngadalësu