Publikohen 11-shet startuese të “miqësores së lluksit”: All Stars Arabia – PSG

Janë publikuar formacionet zyrtare të “miqësores së lluksit” në mes të Al Nassr – Al Hilal All Stars – PSG.

Ylli portugez, Cristiano Ronaldo, starton nga minuta e parë si kapiten i “All Stars”, kurse në anën tjetër, Lionel Messi, Kylian Mbappe dhe Neymar startojnë poashtu nga minuta e parë.

Kjo ndeshje fillon në ora 18:00.

FORMACIONET ZYRTARE:

ngjashme