Pritet ndryshim i motit, parashikimi për pesë ditë

Do të mbajë mot me diell dhe vranësira të cilat në pjesën e dytë të ditës vende-vende mund të sjellin riga shiu dhe shkarkime rrufesh. Një javë kryesisht jostabile sa i përket kushteve meteorologjike, përjashtuar ditën e enjte, ku parashihet mot më i qetë dhe më stabil. Sa i përket temperaturave, ato mbesin të larta … Vazhdoni me leximin e Pritet ndryshim i motit, parashikimi për pesë ditë