[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Prishtinë: Hajnat grabitin 17 mijë euro në një bankë në PrishtinëPrishtinë 10.02.2017-15:08. Tre persona të panjohur të maskuar dhe armatosur, nën kanosjen e armëve nga viktima mashkull K-Shqiptar–arkëtar në nje banke kanë grabitur rreth 17.000 € nga arka si dhe një klienti të bankës rreth 175 €, dhe më pas janë larguar në drejtim të panjohur me një veturë VW Golf II me targa lokale . Nuk raportohet për të lënduar, ndërsa njësitet policore janë duke hetuar rastin, njofton Zyra per medie e Policise se Kosoves, transmeton Botapress.