[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Prishtinë: Djali sulmon prindërit, kërkon para prej tyreËshtë arrestuar i dyshuari mashkull kosovar i cili brenda në shtëpi i kishte fyer dhe kishte kërkuar para nga prindërit e tij viktimat mashkull dhe femër kosovare dhe më pas nga nervoza me një thikë e kishte lënduar veten në këmbë. Si pasoj e veprimeve të të dyshuarit viktimat janë ndier të frikësuar dhe rrezikuar, andaj i dyshuari pasi ka marr tretman mjekësor me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje për 48 orë, thuhet në njoftimin e Zyrës për medie të Policisë së Kosovës, përcjellë Botapress.