[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Prishtinasi i bën për spital dy femraEshte arrestuar i dyshuari mashkull K-Shqiptar pasi qe i njëjti pas një mosmarrëveshje ka sulmuar fizikisht dy viktimat femra K-Shqiptare. Viktimat kane pësuar lëndime trupore dhe te njëjtat kane pranuar tretman mjekësor. Me urdhër te prokurorit i dyshuari dërgohet ne mbajtje.​

Ngjarja ndodhi ne Rr. Mbreti Zog, Prishtine 27.01.2017-14:25.