[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Presidenti Thaçi dhe Behgjet Pacolli ‘qerasin’ Edi Ramën në Prishtinë (Foto)Pas përfundimit të seancës solemne të Kuvendit të Kosovës për 9 Vjetorin e Shpalljes së Pavarësisë së Kosovës, në të cilën morri pjesë edhe kryeministri i Shqipërisë Edi Rama, këtë të fundit presidenti kosovar Hashim Thaçi dhe politikani Behgjet Pacolli e kanë ‘qerasur’ në një nga lokalet e Prishtinës.

Bashkë me nikoqirët Presidentin Thaçi dhe Ish-Presidentin Pacoli, në të njëjtën tryezë, me Ramën ka qëndruar edhe Ambasadori i Shqipërisë në Kosovë, Qemajl Minxhozi.