[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Prekëse: Shikojeni se sa bukur e shkruan emrin e djalit të saj dëshmor, lokja Cyme (Video)Këtë javë të ftuar në emisionin më të shikuar në vend, n’Kosovë Show, të ftuaea janë këngëtarja Mihrije Braha si dhe nëna e dëshmorit të kombit, Ismet Rrahmanit, Cyme Rrahmani, shkruan Gazeta NewBorn.

 

 

Sikruse edhe emisioneve tjera edhe gjatë këtij emisioni ka pasur plotë momente interesante të cilat i kanë argëtuar shikuesit.Gjatë emisionit lokja Cyme e ka shkruar edhe emrin e djalit të saj dëshmor, Ismet Rrahmanit.

Shikojeni videon poshtë: