[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Prangoset bashkëshorti, ushtronte dhunë ndaj grues së tijPrishtinë 12.02.2017- 16:00. Është arrestuar i dyshuari mashkull K/Shqiptar, pasi që i njëjti ka sulmuar fizikisht bashkëshorten e tij. Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe i është ofruar trajtim mjekësor, ndërsa me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje, njofton Zyra per medie e Policise se Kosoves, raporton Botapress.