Policia jep detaje për përleshjen me armë zjarri mes dy familjeve në Podujevë

Dje në rrugën “Nuhi Gashi” në Podujevë ka pasur të shtëna me armë zjarri mes dy familjeve. Lëndime trupore ka pësuar një person dhe dy kalimtarë të rastit. Kalimtarët e rastit janë liruar për në shtëpi pas marrjes së ndihmës mjekësore, ndërsa një person i përfshirë në konflikt që është lënduar nga arma e zjarrit … Vazhdoni me leximin e Policia jep detaje për përleshjen me armë zjarri mes dy familjeve në Podujevë