Policia arreston një avokat, mori para nga palët me premtimin se do të ndikojë te gjyqtarët

Njësiti i Drejtorisë për Hetimin e Krimeve Ekonomike dhe Korrupsionit sot në mesditë ka arrestuar një avokat nën dyshimn se ka marrë para nga një palë duke i premtuar se do të ndikojë te gjyqtarët për ta trajtuar një rast. LEXO EDHE KETE LVV kap edhe Ndërmarrjet Publike në Prishtinë, asistenti i Kurtit emërohet aksionar … Vazhdoni me leximin e Policia arreston një avokat, mori para nga palët me premtimin se do të ndikojë te gjyqtarët