Po hanin iftar, konflikti ndodhi jashtë: Zbardhet ngjarja se si erdhi deri tek vrasja në Klinë

Një person është vrarë dhe një tjetër është plagosur sonte në Klinë. Siç raportohet nga mediat lokale, pa u konfirmuar ende nga policia, disa persona janë arrestuar në lidhje me rastin. E “Klina Info”, medium lokal i njohur në Klinë, ka shpalosur detaje nga ngjarja e ndodhur, transmeton Botapress.info Siç raporton mediumi, pak para rastit … Vazhdoni me leximin e Po hanin iftar, konflikti ndodhi jashtë: Zbardhet ngjarja se si erdhi deri tek vrasja në Klinë