[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

“Po, dua të bëhem bashkëshortja e tij!”- Almeda Abazi i jep fund beqarisë(Video)Data 13 shkurt ka qenë një ditë e veçantë për bukuroshen shqiptare Almeda Abazi. Ditën e djeshme ajo ka festuar 25-vjetorin e saj në mënyrën më të mirë të mundhsme, duke i dhënë fund beqarisë. Almeda dhe partneri i saj turk Tolgahan kanë kurorëzuar në martesë dashurinë e tyre disa vjeçare. Ceremonia është zhvilluar në Beverly Hills në prani të njerzve më të afërt .

Në një video të publikuar Almeda shfaqet e veshur me një fustan elegant nusërie duke i thënë “PO” me të madhe të dashurit të saj të zemrës. Nuk na mbetet gjë tjetër veçse ti urojmë jetë të lumtur Almedës!/Blitz.al/