Plas sherri në një lokal në Prizren, një i vdekur dhe një i plagosur nga Kukësi

  Policia e Shqipërisë ka bërë të ditur se një qytetar nga Kukësi ka ndërruar jetë pasi nuk ka arritur t’i shpëtojë plagëve të marra një armë zjarri pas një konflikti në një lokale nate në Prizren. Rasti ka ndodhur në orët e mëngjesit të së martës, 04:25. Lexoni të plotë postimin e Policisë së … Vazhdoni me leximin e Plas sherri në një lokal në Prizren, një i vdekur dhe një i plagosur nga Kukësi