[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

‘Plas’ në rrjete/ ‘Noizy’ lutet: ‘Enca mos e shit..” (Video) 13:11 | 13 Shkurt 2017Sherri mes dy artistëve të njohur shqiptarë është pasuar me humor në rrjetet sociale.

Humoristi shqiptar Xum Allushi ka publikuar një video duke ironizuar ‘ndarjen’ e çiftit të artistëve Enca dhe Noizy.

Ai ka kthyer sërisht në vëmendje çiftin e famshëm të Erionit dhe Almës të cilë u bënë të famshëm për shkak të videove të publikuara.

VIDEO