Plagosja në lagjen “Emshir”, arrestohet i dyshuari

Një person është arrestuar sot në Prishtinë për vrasjen në tentativë, që ka ndodhur më 8 janar në Prishtinë, ku është plagosur një person. Policia ka informuar se të dyshuarit i është sekuestruar një armë zjarri, një karikator, katër fishekë dhe një thikë. “Sot nga njësiti i hetimeve të Përgjithshme të rajonit të Prishtinës, është … Vazhdoni me leximin e Plagosja në lagjen “Emshir”, arrestohet i dyshuari