[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Plaçkitje me armë tek “Lagja e Spitalit”Botapress, 30 Janar

Sot rreth orës 19:00 në Lagjen e Spitalit saktësisht tek rruga B, ka ndodhur një plaçkitje me armë, njofton Klan Kosova.

Dy persona të armatosur janë futur në një barnatore dhe kanë marrë paratë nga punonjësit. Rastin për Klan Kosova, e ka konfirmuar Zëdhënësja e Policisë për Rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti e cila tha se policia po merret me rastin.