​Pesë të dehur sulmojnë fizikisht infermierin në Mitrovicë

Një infermier i Spitalit të Përgjithshëm “Sami Haxhibeqiri” në Mitrovicë është sulmuar fizikisht nga pesë persona në orët e hershme të mëngjesit të së hënës. Të dyshuarit thuhet se kanë qenë të dehur kur kanë shkuar pranë Emergjencës së këtij spitali në ora 03:20 dhe kanë sulmuar infermierin me inicialet F.M.. LEXO EDHE KETE Ligji … Vazhdoni me leximin e ​Pesë të dehur sulmojnë fizikisht infermierin në Mitrovicë