Përsëri tragjedi në autostradat kroate, autobusi del nga rruga të vdekur së paku 11 veta

Një aksident tragjik ka ndodhur në një autostradë në Kroaci, ku një autobus me targa polake ka dalë nga rruga dhe si pasojë kanë vdekur së paku 11 persona, raportonDnevnik.. Raportohet se edhe 34 të tjerë kanë mbetur të lënduar.   Gjahu i Putinit kundër “tradhetarëve”: Ky është shkencetari i tretë i arrestuar në Rusi! … Vazhdoni me leximin e Përsëri tragjedi në autostradat kroate, autobusi del nga rruga të vdekur së paku 11 veta