[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Përralla e Anxhela Martinit vazhdon, ja çfarë i ka bërë i dashuri për Shën Valentin (Video)Modelja seksi me origjinë shqiptare Anxhela Martini është duke shijuar një dashuri përrallash.

Sigurisht që në ditën e Shën Valentinit nuk mund të mungonte një surprizë e bukur nga i dashuri i saj rumun. Anxhela ka publikuar një video në rrjete sociale në të cilën tregon këtë moment dhe ku ai e ka marrë në krahë të dashurën e tij. Ndërkohë modelja krahas videos shkruan se ajo e shijon “Shën Valentinin” çdo ditë./Gazeta Express/