Përleshje në koncertin e Noizyt

Së fundmi në rrjet po qarkullon një video nga koncerti Noizyt ku në pamje të parë clubi duket super plot e çdo gjë shkon më së miri.

LEXO EDHE KETE

Shakira dhe Pique u takuan “ballë për ballë”: Ja si shkoi takimi i kujdestarisë

Por në pak momente, grumbullohen disa njerëz e plas sherri.

Në video shihen teksa bodygardët tentojnë të nxjerrin jashtë grupin e djemve që po zihen, ndërkohë Noizy vazhdon të këndojë sikur të mos ketë ndodhur asgjë.

Por edhe pse ai ka vazhduar performancën nga video duket se askush se ka patur mendjen tek ai pasi të gjithë janë fokusuar tek sherri.

 

ngjashme