[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

“Për mu je…” Majk i thotë ish të dashurës (Foto)Kohët e fundit jeta personale e Majk bashkë me lidhjet dhe ndarjet e tij, ka qenë shumë e komentuar

Ndonëse ka kohë që janë ndarë, Majk dhe ish e dashura e tij Majlinda Zeka, ai tash sërish ka postuar një fotografi në instagramin e tij, ku shkruan “Për ju je zog i lirë, kështu që ciu ciu”, e me sa duket e kishte dedikim për Majlindën.

Shikoni fotografinë: