[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Për kë e mori malli Linda Morinën (Foto)Dimri ka vështirësitë e veta për të gjithë, e duket se ndër to e kanë prekur edhe Lindën, shkruan revista Kosovarja.

Në llogarinë e saj ka shpërndarë një fotografi të bërë gjatë stinës së verës, ku shihet me lule dhe me veshje të shkurtër, ndërsa mbishkrimi thotë : “prsh te gjithve mka mar malli per veren shumi gjat ishe kan ky dimer”…