[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Pejë:I digjet vetura 12 mijë euroPk raporton se Viktima mashkull K/Shqiptar ka raportuar se në rrethana të panjohura vetura e tij është përfshirë nga zjarri, e cila është djegur në tërësi. Sipas viktimës vlera e dëmit është rreth 12.000 €  dhe si pasojë pjesërisht është dëmtuar edhe një veturë tjetër për të cilën nuk dihet vlera e dëmit. Njësia përkatëse policore është duke hetuar rastin.

Ngjarja ndodhi në Suharekë mengjesin e sotëm rreth orës Rr. Pandeli Sotiri, Pejë, më 05.02.2017 – 04:40h.Botapress.info