[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Pasi rrezikojnë dënimin 7 ushtarët shqiptarë në Greqi, reagon këngëtarja shqiptare (Foto)7 ushtarë shqiptarë në Greqi rrezikojnë dënimin me burgë pasi që atë kanë bërë një foto ku shihen se si bëjnë shqiponjën me duar.

E kjo gjë ka zgjuar reagimin e këngëtares shqiptare, Ledina Çelo, shkruan lajmi.net

Këngëtarja ka hedhur një fotografi në Instagram ku shihet se po bënte edhe ajo shqiponjën, dhe sipas shkrimit të lënë, Ledina ka thënë se solidarizohet me ta.

Kjo nuk është hera e parë që shqiptarët krenohen me kombësinë që kanë, duke mos iu trembur syri nga asgjë, e madje as nga burgu!!

 

Image