[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Pas tri vajzave, Gerrard bëhet edhe me djalë (Foto)Steven Gerrard në orët e para të ditës së sotme ka marr një lajm fantastik.

 

 

Legjenda e Liverpoolit dhe bashkëshortja Alex kanë mirëpritur fëmijën e tyre të katërt.

Ish-futbollisti 36-vjeçar përmes një fotografie të publikuar në llogarinë personale në Instagram ka konfirmuar se është bërë baba i një djali, të cilin e ka pagëzuar me emrin Lio George.

Ai ka thënë se “tashmë familja është kompletuar me djalin, pasi ka edhe tri vajza”. /Telegrafi