[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Pas martesës, 24-vjeçarja zbulon diçka tronditëse për bashkëshortinNjë vajzë 24-vjeçare nga Carshalton, u martua me njeriun e saj të zemrës, por pas disa kohësh ajo zbuloi diçka tronditëse.

Pas martesës, çifti vendosi të shkonte për muaj të mjaltit, e pikërisht gjatë kësaj kohë, vajza zbuloi se bashkëshorti i saj nuk ishte ai që ajo mendonte.

Gjatë këtij udhëtimi Jazmin zbuloi se bashkëshorti i saj Jason Cullen ishte një pedofil. Këtë zbulim që e tronditi, ajo e bëri nga laptopi i tij, ku gjeti shumë foto fëmijësh të cilat ai i përdoret për fantazitë e tij seksuale.

Sipas medieve ndërkombëtare, më pas ajo zbuloi gjithashtu se personi që ajo ishte martuar kishte qenë i dënuar edhe më parë për pedofili, por pasi ishte liruar nga burgu ai kishte ndërruar identitetin, shekulli.

Vajza e ka paditur sërish në polici dhe ka kërkuar menjëherë shkurorëzimin prej tij.