[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Parlamenti i Zvicrës ngritet në këmbë dhe duartroket gjatë për Vjosa OsmaninU.d. e presidentes, Vjosa Osmani është mirëpritur nga Parlamenti i Zvicrës.“Të nderuar me pritjen e bërë nga Këshilli Kombëtar (Parlamenti) i Zvicrës për delegacionin tonë në mbledhjen plenare të këtij Këshilli.

Të nderuar me pritjen e bërë nga Këshilli Kombëtar (Parlamenti) i Zvicrës për delegacionin tonë në mbledhjen plenare të këtij Këshilli”, ka shkruar ajo./Botapress/

LE