[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Parashikimi që ka bërë Arian Çani 2 muaj më parë për Ilir Metën do t’ju habisë 

Moderatori i emisionit “Zonë e Lirë”, ka publikuar sot  një video të pak muajve më parë, ku ishte duke e pyetur Ilir Metën për kandidimin si President i Republikës.

Teksa në video shihet që Meta e mohon kategorikisht një gjë të tillë, Çani ka këmbëngulur të marrë një përgjigje, por ai i bindur i është përgjigjur se nuk do të jetë President.

 

Por Çani ka vazhduar, dhe ka bërë një parashikim, edhe pse kreu i LSI këmbëngulte fort që nuk do të ishte President, ai i ka thënë se mendonte të kundërtën dhe kështu ndodhi, Çani këtë herë kishte parashikuar saktë shkruan opinion.al.