[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Parashikimi i motit për të martënKëtë të martë parashihet të kemi mot kryesisht të vranët dhe me reshje shiu të kohëpaskohshme. Sipas Prishtina Weather në orët e mëngjesit dhe mbrëmjes mund të ketë edhe reshje bore.

Temperaturat minimale pritet të jenë 1 gradë celsius derisa ato maksimale do të arrijnë deri në 5 gradë.