[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Pamje të rralla, Fatos Nano siç nuk e keni parë anjëherë (Video)Këto pamje filmike na kthejnë pas në kohë, kur ish-kryeministri i Shqipërisë, Fatos Nano ishte më i dobët dhe me syze.

Në videon e publikuar në faqen e Facebook “Tirana Dje dhe Sot”, Nano shfaqet duke drekuar në krah të ish-bashkëshortes së tij Rexhina, nga lidhja me të cilën ka një djalë.

Fatos Nano gjithashtu është i shoqëruar në tavolinë nga miku i tij, që aktualisht është deputet i Partisë Demokratike, Kastriot Islami.

 

PER TE PARE VIDEON KLIKO KETU