Pamje të rënda: Rusët pa mëshirë hapin zjarr drejt civilëve

Terrori dhe agresioni rus mbi Ukrainë po vazhdon. Sot, në Ukrainë ushtarët rus janë përballur me protesta të civilëve dhe kanë shtënë me armë drejt tyre, transmeton Botapress.info Në pamjet e publikuara shihet se së paku një person është goditur nga arma e zjarrit, ndërsa protestuesit e tjerë shkojnë për ndihmë. LEXO EDHE KETE Johnson: … Vazhdoni me leximin e Pamje të rënda: Rusët pa mëshirë hapin zjarr drejt civilëve